skip to Main Content

Geurts makelaars Cupwedstrijd 2021-2022

 

Geurts makelaars Cupwedstrijden Rijnsburg 11-12-2021
A.U.B  Geen ouders op het ijs A.U.B 
Rit kl Cat Naam m/v Tijd
2 Ronden
1 W Jun A Wessel de Haas m
R Jun B Steffan Brussee m
2 W Jun C Quintin Hartjesveld m
R Jun B Nick Schouten m
3 W Jun B Bram Minnee m
R Jun B Vince Kruijt m
4 W Jun A Anna de Rover v
R Jun B Carmen Westerhoven v
5 W Jun A Harmen Ouwehand m
R Jun A Amy van Delft v
6 W Jun C Daan ‘d’ Engelbronner m
R Jun C Sten Hutten m
7 W Jun C Finn Borst m
R Jun B Jade Lepelaar v
8 W Jun C Luuk Schouten m
R Jun C Stijn Lepelaar m
9 W Jun C Nathan Tijsterman m
R Jun C Silvie van den Bosch v
10 W Jun C Tjitze Schaafsma m
R Jun C Beau Blankespoor m
11 W Jun C Lieke Varkevisser v
R Jun B Thessa Snoeker v
1 Ronde
12 W pup Ilse Veuger v
R pup Nikita Westerhoven v
13 W pup Ilse Vooijs v
R pup Naomi Hogewoning v
G pup Max Warmerdam m
14 W pup Anouk Jongeneel v
R pup Yma Landzaat v
G pup Sterre van Leeuwen v
1 Ronde
15 W welp Larissa Reinders v
R welp Liz Hutten v
G welp Roos Cuypers v
16 W welp v
R welp Lynn Heeringa v
G welp Britt Warmerdam v
17 W welp Ruben van der Meij m
R welp Meryam van der Plas v
G welp Fem Ferrari v
18 W welp Emilia Conigli v
R welp Sven de Mooij m
G welp Juliette Reynierse v
B welp Ellenoor Meijer v
19 W welp Gwenael Thomas m
R welp Norah Brakenhoff v
G welp Janna Visser v
B welp Anne Jebbink v
4 Ronden
20 W Jun C Beau Blankespoor m
R Jun B Jade Lepelaar v
21 W Jun A Wessel de Haas m
R Jun B Nick Schouten m
22 W Jun B Steffan Brussee m
R Jun C Quintin Hartjesveld m
23 W Jun B Vince Kruijt m
R Jun A Anna de Rover v
24 W Jun A Harmen Ouwehand m
R Jun B Carmen Westerhoven v
25 W Jun A Amy van Delft v
R Jun B Bram Minnee m
26 W Jun C Daan ‘d’ Engelbronner m
R Jun C Finn Borst m
27 W Jun C Luuk Schouten m
R Jun C Sten Hutten m
28 W Jun C Stijn Lepelaar m
R Jun C Silvie van den Bosch v
29 W Jun B Thessa Snoeker v
R Jun C Nathan Tijsterman m
30 W Jun C Tjitze Schaafsma m
R Jun C Lieke Varkevisser v
2 Ronden
31 W pup Ilse Veuger v
R pup Nikita Westerhoven v
32 W pup Ilse Vooijs v
R pup Max Warmerdam m
33 W pup Anouk Jongeneel v
R pup Naomi Hogewoning v
34 W pup Yma Landzaat v
R pup Sterre van Leeuwen v
1 Ronde
35 W mini Tijs de Mooij m
R mini Stijn Reinders m
G mini Marijn Schouten m
36 W mini Floris Prigge m
R mini Enzo Sanchez Garcia de Vinuesa m
G mini Lars van Laar m
37 W mini Elsa Tijsterman v
R mini Matteo Brak m
G mini Billie Rose van Breukelen v
38 W mini Vela van Leeuwen v
R mini Nikki Nijgh v
G mini Angela Clarke-Rosello v
B mini Victor Arnoldus m
39 W mini Auke Ruissen m
R mini Jonah Verkuil m
G mini Wisse Brakenhoff m
B mini Mijntje Hartman v
40 W mini Lotte Schuitemaker v
R mini Diego Nicolardi m
G mini Ana Stirling v
B mini Fanny Schellevis v
2 Ronden
41 W welp Larissa Reinders v
R welp Liz Hutten v
42 W welp Roos Cuypers v
R welp Fleur Heemrood v
G welp Lynn Heeringa v
43 W welp Britt Warmerdam v
R welp Ruben van der Meij m
G welp Meryam van der Plas v
44 W welp Fem Ferrari v
R welp Emilia Conigli v
G welp Sven de Mooij m
45 W welp Juliette Reynierse v
R welp Ellenoor Meijer v
G welp Gwenael Thomas m
46 W welp Norah Brakenhoff v
R welp Janna Visser v
G welp Anne Jebbink v
1 Ronde
47 W benj Hannah Logtenberg v
R benj Floris Schouten m
G benj Jack de Mooij m
48 W benj Danny de Mooij m
R benj Pepijn Reinders m
G benj Luna van Vliet v
B benj Sanneke Hartman v
49 W benj Lotte Zeilstra v
R benj Noah Sosef m
G benj Rens de Mooij m
B benj Sepp Ruissen m
2 Ronden
50 W mini Tijs de Mooij m
R mini Floris Prigge m
G mini Marijn Schouten m
51 W mini Stijn Reinders m
R mini Billie Rose van Breukelen v
G mini Enzo Sanchez Garcia de Vinuesa m
52 W mini Vela van Leeuwen v
R mini Elsa Tijsterman v
G mini Matteo Brak m
53 W mini Lars van Laar m
R mini Nikki Nijgh v
G mini Angela Clarke-Rosello v
54 W mini Victor Arnoldus m
R mini Auke Ruissen m
G mini Jonah Verkuil m
55 W mini Wisse Brakenhoff m
R mini Mijntje Hartman v
G mini Lotte Schuitemaker v
56 W mini Diego Nicolardi m
R mini Ana Stirling v
G mini Fanny Schellevis v
1 Ronde
57 W benj Hannah Logtenberg v
R benj Floris Schouten m
G benj Jack de Mooij m
58 W benj Danny de Mooij m
R benj Pepijn Reinders m
G benj Luna van Vliet v
B benj Sanneke Hartman
59 W benj Lotte Zeilstra v
R benj Noah Sosef m
G benj Rens de Mooij m
B benj Sepp Ruissen m
Back To Top